جو دو سر یولاف
خانه / یولاف / فروش بذر یولاف در تهران

فروش بذر یولاف در تهران

یولاف گیاهی می باشد از خانواده گندمیان که گل بسیار ریزی دارد که نام دیگر آن جو دوسر می باشد که به عنوان غذای دام کشت می شود و فروش بذر یولاف از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.

یولاف

گل های جو دوسر سنبله ای دارند و دانه های آن دارای هیدروکربن می باشند و یولاف ریشه افشان  سابقه بند بند و تو خالی دارد .برگ های یولاف باریک می باشد .که انتهای آن به یک‌خوشه منتهی هستند و بهترین زمان کاشت یولاف در فصل بهار و و اوایل تابستان در مناطق سرد سیر می باشد یولاف را می‌تواند در اواخر تابستان و اوایل زمستان کشت کرد .

فروش بذر یولاف

سازگاری یولاف

بهترین مناطق کشت یولاف مناطقی است که که بارندگی آن ها سالانه ۵۰۰ ملی لیتر  می باشد زیرا یولاف در شرایط رطوبت زیاد و هوای معتدل محصول خوبی را ارائه می دهد  و درجه  برای جوانه زدن بذر یولاف بین ۶ تا ۱۰درجه می باشد زیرا حرارت. بالای ۳۳ درجه سانتی گراد باعث ریزش گل های یولاف می شود .سازگاری یولاف های قرمز نسبت به یولاف های دیگر در شرایط نامساعد بیشتر است و طول رشد آن ها بین ۳ تا ۴ و یولاف های دیر راس تا ۵ ماه می باشد .

یولاف ها حساسیت زیادی نسبت به تغییر دمای شب و‌ روز دارند و به همین دلیل بیشتر یولاف ها در بهار کاشته می شوند .

خاک های متناسب با ساختار یولاف

یولاف ها به دلیل مقاومتی که نسبت به دیگر غلات دارند در هر شرایطی رشد خواهند کرد سیستم تغذیه ای آن ها مانند گندم می باشد .برای همین به فسفر و اهم بیاری نیاز دارند خاک بومی _لومی برای یولاف ها پیشنهاد می شود .

کاشت یولاف

تتهیه زمین و کاشت آن مانند گندم و جو می باشد و میزان مصرفی بذر یولاف ۱۵۰ کیلو در هر هکتار است و. برای مناطق دیم نصف این مقدار مصرف خواهد شد در بهار با دمای ۱۰ درجه سانتیگراد خاک بهترین زمان کاشت یولاف می باشد .

فروش بذر یولاف

داشت یولاف

نیاز آبی یولاف بیشتر از گندم و جو می باشد و آبیاری یولاف در ۴ تا ۶ مرحله انجام می شود .در هنگام داشت باید به علف های هرز آن توجه زیادی داشت که رایج ترنی آن ها علف های هرز پهن برگی می‌باشد که با سند اسب هنگام مشاهده علائم ظهور آن قابل کنترل است .

برداشت یولاف

زمان برداشت یولاف نسبت شرایط آب هوایی بذر کاشته شده کاملا متفاوت می باشد و هنگام مشاهده ریزش دانه کاملا رسیده باید برداشت موقعی صورت می‌گیرد .

و روش برداشت بذر یولاف مانند گندم و جو می باشد و مقدار قابل برداشت محصول یولاف ۲/۵تن در هکتار است و در شرایط ایده ال آن به ۵ تن نیز خواهد رسید .

فروش بذر یولاف

فروش یولاف در تهران

طبیعتا محصولاتی که بسته بندی می شوند نسبت به عمده آن ها قیمت بالایی دارند ولی می‌توان انواع جو دوسر را به صورت غیر حضوری تهیه مرد زیرا با وجود ترافیک در تهران و گرانی بسته بندی بهترین راه برای صرفه جوی در مخارج خود این نوع خرید می باشد ه می‌توانند از سایت ها فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت یولاف در ایران

یولاف یا همان جو دوسر محصول غذایی بسیار با ارزشی است که در اکثر کشور های پیشرفته مصرف بالایی دارد.مصرف جوی دو سر در ایران، از مصرف گندم و جو کمتر است؛ اما به

نمایندگی کینوا مدیاف