جو دو سر یولاف
خانه / جو دوسر / مراکز جو دوسر با پوست در ایران

مراکز جو دوسر با پوست در ایران

جو دوسر با پوست سبوس فراوانی دارد که خود یک مزین عالی می باشد زیرا سبوس داخل جو با پوست دارای فیبر بالایی است که خاصیت های گوناگونی برای انسان و حیوانات خواهد داشت.

جو دوسر با پوست

جو دوسر با پوست

جو‌دوسر با پوست به دلیل فیبر بالایی که دارد باعث عدم رسوب کلسترول و کنترل دیابت است و باعث لاغری در فرد می شود.  جو‌دوسر با پوست به دلیل فیبر موجود در خود چسبندگی بالایی دارد که باعث‌جسبیدن به کالری و مواد قندی خواهد شد که خود باعث‌کاهش بسیاری از بیماری های قلبی عروقی و بالا برد سیستم امنیت ‌گوارشی بدن می شود.

به عقیده بسیاری از متخصصان تغذیه مصرف  جو دوسر با پوست به لاغری کمک زیادی خواهد کرد زیرا سبوس موجود در آن جلوی شماها را خواهد گرفت که فیبر های محلول در آن باعث شفافیت پوست هنگام رژیم می شود و از افتاده‌گی پوست جلوگیری خواهد کرد  و اجازه انباشته شدن کالری در بدن را نخواهد داد .

جو دوسر با پوست

ویژگی های جو‌دوسر با پوست

  • جلوگیری از یبوست

بسیاری از زنان از یبوست رنج میبرد که بیشتر این یبوست ها مزمن هستند ! که سبوس موجود در جو‌دوسر با پوست یکی از راه خل های این بیماری می باشد زیرا این ماده غذایی می تواند تا ۳۰ برابر حجم خود آب را جذب کند و هنگام خوردن آن سیستم گوارش بدن را بهبود می بخشد .  که باعث عملکرد روده ها خواهد شد.

  • شفافیت پوشت

جودوسر با پوست یکی از منابع غنی از منیزیم، روی، زینک می  باشد که این ویتامین ها باعث شادابی پوست ‌و موی هستند .بهترین ویتامین موجود در جو دوسر با پوست ویتامین b2  است که باعث تقویت ناخن ها می شود و بسیار از متخصصان زیبایی توصیه می  کنند روزانه ۲ قاشق سبوس جو دوسر با دوست را قبل صبحانه  با آب استفاده شود .

جو دوسر با پوست

تفاوت سبوس جو دوسر با بلغور جو دوسر

توجه داشت باشید که سبوس جو‌دوسر را با بلغور جو دوسر اشتباه نگیرد زیرا بلغور از دانه جو‌دوسر می باشد ‌فیبر کمی دارد اما سبوس جو دوسر با پوست پوشش فیبری دارد و کالری کمتری نسبت به بلغور جو‌دوسر خواهد داشت .

فیبر موجود در جو دوسر با پوست بتاگوکان نام دارد که اصلی ترین فیبر موجود در جو‌ دوسر است .

سبوس جو‌دوسر به علت کاهش فرایند جذب مواد قندی منجر به کنترل آنسومین است که برای  بیماران دیابتی توصیه می شود و افراد مبتلا به این بیماری با مصرف روزانه سبوس آن می توانند بیماری خود را کنترل کنند. توجه داشت باشید که سبوس جو دوسر با پوست نمی تواند جایگزین دارو باشد اما از ابتلا به این بیماری کمک می‌کند و می توان پیشگیری کند .

جو دوسر با پوست از سالم ترین غلات می باشد و نسبت به غلات دیگر مانند برنج سفید ارزش غذایی بالایی دارد و می توان با توجه به مواد معدنی در آن را غلات کامل نام برد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02165474247
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جو دوسر در بازار

قیمت جو دوسر در بازار بر حسب هزینه های صرف شده برای تولید آن تعیین می شود. جو دو سر یکی از غلات پرفروش و کاربردی در بازار و فروشگاه های عرضه کننده انواع غلات اس

نمایندگی کینوا مدیاف